QART Serwis

Nietypowe akcesoria komputerowe...

Start » O nas

INFORMACJE O FIRMIE

Tu dowiesz się o:

Historii i działalności naszej firmy...

Firma powstała w październiku 1996 roku, początkowo zajmowała się usługami reklamowo-poligraficznymi. Pod koniec 1997 roku firma zmieniła formę prawną na spółkę cywilną - od tego momentu rozpoczął się również proces zmiany profilu działalności firmy - skoncentrowaliśmy się na sprzęcie komputerowym Mac i PC.

W maju 2007 firma przestała być spółką cywilną i zmieniła lokalizację (w poprzedniej było już za ciasno ;) Teraz biuro i dział handlowy znajduje się około 30km od Wrocławia, w Osolinie (niedaleko od Obornik Śląskich).

Obecnie zajęliśmy się głównie promocją i sprzedażą urządzeń opartych o nowoczesne technologie FireWire (IEEE1394) i USB 2.0, urządzeń do tworzenia sieci bezprzewodowych 802.11g i n (WiFi, WLAN), sieci Giga Ethernet, routerami i zaporami ogniowymi oraz akcesoriami do notebooków (laptopów), palmtopów (PDA), GPS i aparatów cyfrowych (karty pamięci i czytniki do nich). Ważną kategorią w naszej ofercie są pamięci masowe, zarówno zewnętrzne dyski twarde jak i samodzielne sieciowe pamięci z wyrafinowanymi funkcjami. Dodatkowo rozbudowujemy ofertę urządzeń do monitoringu i kamer przemysłowych oraz IP. Nasze hasło to: "Nietypowe akcesoria komputerowe".

Inforacje teleadresowe, numer konta bankowego, dane rejestrowe znajdziecie Państwo w dziale "KONTAKT". Warunki oferty oraz sposób składania zamówień są opisane w dziale: "JAK KUPOWAĆ"

Wszelkie uwagi dotyczące naszego serwisu internetowego prosimy kierować na adres webmastera.

Polecamy:

Obraz olejny: Lucyna Pawlak (Lu) - Poczwarka
Obraz olejny: "Poczwarka" Lucyna Pawlak (Lu)

Start » O nas