QART Serwis

Nietypowe akcesoria komputerowe...

Start » Oferta » Dyski (pamici) flash USB » Flash dyski USB inne » Art. id.: 3026
PQI iConnect 32GB iron gray

PQI iConnect 32GB iron gray

PQI iConnect to pendrive o pojemności 32GB, wyposażony w dwa interfejsy: USB3.0 do podłączenia do PC oraz Lightning do podłączenia do urządzeń Apple takich jak iPhone, iPad, iPod. Obudowa wykonana z aluminium

Informacje:

Id. artykułu: 3026
Nowość! Nowość! Polecamy! Polecamy!

Cena: 299,59
(243,57 zł netto)

Oczekujemy dostawy Oczekujemy dostawy

Ceny z dnia: 2016-02-11

Zapytaj o produkt Zapytaj o ten artykuł

Produkt w kategoriach:

Produkty pokrewne:

Aktualizowano: 2015-06-23
W ofercie od: 2015-06-23

PQI iConnect to pamięć flash OTG zaprojektowana specjalnie dla iPhone, iPad oraz iPod touch.

Przeczytaj recenzję w czwartym numerze Mój Mac Magazynu!

iUrządzenia jak powszechnie wiadomo są bezproblemowe i zastępują nam dzisiaj prawie wszystko: gazety, zegarki, odtwarzacze MP4 a nade wszystko aparaty fotograficzne i kamery. Jedynym problemem, który je dotyka, jest zawsze niewystarczająca pamięć, która niestety nie rozrasta się wraz z ilością nakręconych filmów, zrobionych zdjęć, przechowywanych na „niepogodę” filmów i potężną ilością muzyki. Prostym rozwiązaniem tego problemu jest PQI iConnect - pendrive, który zwiększa pojemność iUrządzeń nawet od 16 GB do 128 GB. PQI iConnet służy nie tylko do powiększenia pamięci, ale także ułatwia wymianę plików pomiędzy iUrządzeniami a wszystkim co je otacza i jest wyposażone w port USB Wbudowany suwak umożliwia wysunięcie odpowiedniego interfejsu USB w szybkim standardzie USB 3.0 z jednej strony oraz złącze Lightning z drugiej.

PQI iConnect 32GB iron gray

Zarządzanie plikami ułatwia darmowa aplikacja „iConnect+” - manager plików, który oprócz standardowych funkcji takich jak kopiowanie czy przenoszenie plików, pozwala również na takie operacje jak: "zippowanie" zaznaczonych plików, aby łatwiej je można było wysłać, zmianę ich nazwy, przeskalowywanie zdjęć, czy zabezpieczanie wrażliwych plików hasłem.

Przydatne jest połączenie zasobów pamięci flash PQI iConnect z popularnymi serwisami Cloud Storage takimi jak Dropbox czy iStorage. iConnect posiada wbudowany odtwarzacz multimedialny, dzięki któremu możemy odtwarzać muzykę i filmy ( mkv, rmvb, avi, wmv etc), nawet w rozdzielczości 1080p. i to bezpośrednio z tego pendrive'a. Jest naprawdę szybki - odczyt danych z pamięci na iUrządzenie odbywa się z prędkością 17–20 MB/s, a zapis z 8–10MB/s. Urządzenie spodoba się każdemu użytkownikowi ale najszybciej docenią je ci, którzy lubią kręcić swoim iPhonem/iPadem filmy. Dzięki PQI iConnect będą mogli szybko zrzucić nagrane już filmy i zrobić tym samym miejsce na nowe nagrania.

Aby uzmysłowić sobie jak potęga, kryje się za niewielkimi rozmiarami tego urządzenia warto wyobrazić sobie, że 128GB wersja PQI iConnect może zmieścić w sobie:

PQI iConnect 32GB iron gray

Cechy:

Artykuły - kategorie:

Polecamy:

LuGallery - Internetowy sklep z artystyczną ceramiką, biżuterią, ozdobami wykonywanymi ręcznie
Niepowtarzalne prezenty!
Ręcznie robiona biżuteria i ozdoby

HiFi equipment and manufacturers
Start » Oferta » Dyski (pamici) flash USB » Flash dyski USB inne » Art. id.: 3026